Zmiana nazwy ulicy biura Steinberg

Rada Miasta Trzebini uchwala zmianę nazwy ulicy "22 Lipca" w Trzebini na nazwę "Lipcowa"

Więcej...

STEINBERG z Trzebini będzie sprzedawał w 20 krajach Europy


Firma STEINBERG z Trzebini – producent i dystrybutor materiałów izolacyjnych, systemów grzewczych oraz kominowych –  dołączyła do duńskiego potentata w tej dziedzinie - grupy kapitałowej SKAMOL i stała się centrum sprzedaży na Europę Wschodnią, obejmując zasięgiem, aż 20 krajów regionu.

 

Więcej...

Małopolskie Targi Nowych Technologii

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu organizowanym przez Fundację Instytut Business Innovation: Małopolskich Targach Nowych Technologii w Budownictwie, Instalacji i Wyposażeniu Wnętrz, które odbędą się w dniach 11-12 maja w Expo Kraków, przy ul. Galicyjskiej 9, Stoisko nr G11 - Hala Dunaj.

Małopolskie Targi Nowych Technologii w Budownictwie, Instalacji i Wyposażeniu Wnętrz to jedyne branżowe wydarzenie o tak szerokim i zróżnicowanym zakresie tematycznym - swoją ofertę zaprezentuje ponad 150 Wystawców!

Stworzyliśmy miejsce, gdzie na każdego czekać będą gotowe rozwiązania i inspiracje związane z branżą budownictwa. Gwarantujemy doskonałe warunki do poznania nowych produktów, urządzeń czy technologii. Dodatkowo urozmaicimy Wydarzenie bogatym programem paneli dyskusyjnych, wykładów i prezentacji, na które również zapraszamy.

Zapytanie ofertowe na zakup usługi badawczej

Uprzejmie informujemy, iż firma STEINBERG Sp. z o.o. stara się o dofinansowanie specjalistycznych usług doradczych, których wynikiem będzie strategia oferowania na rynku nowych marek własnych. Przygotowany dokument ma na celu usprawnienie działań zarządczych w firmie w kontekście procesów marketingowych, w szczególności wypromowania nowej marki wśród klientów docelowych oraz zwiększenia sprzedaży produktów firmy.

Więcej...

Promocyjne ceny na wkłady VARM

Od 06.02.2017 do 31.03.2017 obowiązują ceny promocyjne na kilka wybranych modeli VARM, o szczegóły promocji proszę pytać Biuro Obsługi Klienta.

Zapraszamy na Targi LOKUM EXPO

Serdecznie zapraszamy na Targi LOKUM EXPO

Targi odbędą się w dniach 18-20 października 2016 ,
na których będziemy mieli przyjemność zaprezentowac się Państwu.


Zapraszamy na nasze stoisko F-10 w pawilonie F.

Zapisz

Zapisz

Dyplom dla Steinberg

Polskie Stowarzyszenie Mykologów Budownictwa jest jedyną w kraju organizacją skupiającą ludzi zajmujących się zwalczaniem korozji biologicznej obiektów budowlanych.Firma Steinberg dołączyła do PSMB jako członek wspierający.

Godziny pracy w okresie świątecznym

W związku ze zbliżającymi się świętami wielkanocnymi informujemy o godzinach otwarcia naszego biura oraz możliwościach wysyłek i dostaw naszych towarów

24/03/2016 - biuro czynne w godz. 8-16, wysyłki nadane w tym dniu będą dostarczone 25/03/2016

25/03/2016 - biuro czynne w godz. 8-16, nie będzie możliwości nadania wysyłek

28/03/2016 - biuro nieczynne

W przypadku jakikolwiek pytań prosimy o kontakt (tel.: 32 72 00 910).

Zapraszamy do zakupów.

VARM FH - system domykania drzwi NOWOŚĆ!

Marka VARM prezentuje nową jakość systemu domykania drzwi we wkładach podnoszonych do góry. Łańcuch został zastąpiony stalową liną, która powoduje, że działanie drzwi jest o wiele płynniejsze i cichsze. Dzięki temu udogodnieniu wkład jest wyjątkowo prosty w obsłudze, a przy tym bezawaryjny i szczelny.

Więcej...

Nowy cennik Varmsen

Uprzejmie informujemy, iż od 01.03.2016 dostępny jest nowy cennik SYSTEMU VARMSEN.

Cennik można pobrać tutaj.

Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami oraz do zakupów!

Wykonanie Infosun