Zarząd

Prezes zarządu, Paweł Węgrzyn, 39 lat. Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej. Od 1995 roku pracuje w branży budowlanej. Karierę rozpoczął jako przedstawiciel handlowy, następnie był odpowiedzialny za budowę struktury Działu Handlowego, od 2004 roku związany z VARMSEN Polska (współwłaściciel, prezes zarządu).
Jego największy sukces zawodowy to wprowadzenie na polski rynek płyty kominkowej SUPER ISOL i zmiana technologii budowy kominków w Polsce, organizacja I Europejskiego Kongresu Izolacji Krzemianowo-Wapniowych. Otrzymał nagrodę sieci CASTORAMA za "Najlepsza Innowacyjność" w segmencie materiałów budowlanych. Dobierając materiały kieruje się zasadą "przyczynianie się do oszczędności światowych zasobów energii, ochrony życia ludzkiego oraz ochrona własności w sytuacji zagrożenia ogniem". Zawsze pamięta, że firma to ludzie tworzący jej strukturę.
Prywatnie aktywny wioślarz, lubi spędzać wolny czas w towarzystwie żony i dzieci zimą na nartach, a latem podczas wypraw rowerowych.

Wiceprezes zarządu, Jarosław Żołądź, 45 lat. Magister nauk politycznych oraz absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Przed działalnością w branży kominkowej przez blisko 10 lat związany był z administracją publiczną.
Karierę rozpoczął od pracy w Kancelarii Sejmu RP jako sekretarz Komisji Finansów Publicznych, kierował wydziałem analityków gospodarczych w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów a także w Ministerstwie Zdrowia m.in. jako dyrektor Zarządu Inwestycji Centralnych.
Jego największy sukces zawodowy to skuteczne zarządzanie jednostką z budżetem 50 mln złotych.
W 2002 roku rozpoczął pracę w branży kominkowej. Przeszedł wszystkie szczeble kariery w firmie, od sprzedawcy poprzez kierownika sklepu, przedstawiciela handlowego, po dyrektora handlowego i wiceprezesa.

Wykonanie Infosun